Огромно благодарам што го создадовте Инсадент

Теодор Колев

Здраво!

Би сакал да ја искажам мојата голема благодарност за тоа што го создадовте Инсадент.

Многу ми помогна во мојот случај со пародонтопатија.

Не знам кој Ви ги дал информациите за ефектите на пченката на гингивите, но му благодарам и на тој човек.

Поздрав!

borola
guest
0 Коментарa
Вградени отзиви
Вижте всички коментари
0
Бихме се радвали на вашето мнение. Моля, коментирайте!x